,

ساب زنی سنگ

ساب زنی سنگ

ساب زنی سنگ کف زمانی لزوم پیدا میکند که کف ساختمان بعد از سنگفرش یکدست نشده و چهره زشتی به محیط داده میباشد و یا این که در گذر وقت چرک و کثیفی بر روی سنگ حاکم شده و با روشهای معمولی نمی توان ان را تمیز نمود .

kafsabi2

ساب زدن سنگ کف یا کفسابی با دستگاه مخصوص ساب زنی اجرایی میشود به گونه ای که فردی تحت عنوان کفساب اقدام به ساب زدن میکند و با حرکت دستگاه ساب زنی بر روی سنگ باعث یک دست شدن سطح شده و کیفیت را بالا می برد .

ساب زدن سنگ کف به صورتی میباشد که کفساب میبایست به خوبی سنگ فرش را بشناسد تا بتواند لقمه سنگ را به درستی بکار بگیرد برای مثال برای ساب زنی سنگ گرانیت لقمه سنگ و الماس بیشتری ضروری میباشد ولی برای ساب زنی موزاییک تعداد و نوع لقمه سنگ نصف میشود .

ساب زنی سنگ

هم چنین در ساب زدن سنگ کف مواردی مانند وجود برق سه فاز قابل اهمیت میباشد زیرا دستگاه ساب زنی که با برق سه فاز کار میکند دارای قدرت بیشتری نسبت به دستگاه ساب زنی تک فاز میباشد

ساب زدن سنگ کف را جدی بگیرید زیرا سنگ فرش های شما با قیمت زیادی اجرایی شده میباشد و تنها با یک بار قیمت برای ساب زنی سنگ میتوانید کیفیت صد در صدی را به سنگ های با ارزش خود بازگردانید .

ساب زدن سنگ

ساب سنگ ساختمان در مواردی مانند: از بین رفتن کیفیت سنگ ریختن مواد شیمیایی بر روی سنگ یک دست نبودن سطح کف و بازگشت زیبایی سنگفرش استفاده میشود .

ساب زنی سنگ زمانی نتیجه خوبی میدهد که بوسیله افراد و تیم های باتجربه و متخصص انجام شود و عوامل زیادی را به دنبال دارد .

هزینه ساب زدن سنگ

در ساب زدن سنگ کف هزینه های متفاوتی از سمت افراد و شرکتهای مختلف اعلام میشود که اکثر این هزینه های غیر منطقی می باشند برای مثال شما با اشخاصی برای ساب زنی سنگ تماس میگیرید و سنگ شما گرانیت می باشد و فرد برای ساب زنی کامل هزینه متری ۵ هزار تومن را اعلام میکند و شما از این هزینه پایین استقبال می نمایید در حالی که شما فریب خورده اید زیرا ساب زدن سنگ کف برای سنگ گرانیت با این هزینه بیش شبیه شوخی میباشد

ساب زدن سنگ کف

دقت نمایید که ساب زنی سنگ برای سنگ گرانیت حداقل ۱۰ ساب با لقمه سنگ های استاندارد را می طلب و با هزینه ۵ هزار تومن فقط میتوان سه ساب و شستشو با فرچه را استفاده نمود که اینکار فقط و فقط نتیجه مقطعی را درست کردن میکند و در اصل ساب زنی انجام نشده میباشد و تنها چرک و کثیفی موقت برداشته شده و لایه برداری گونه نپذیرفته میباشد .

ساب زنی در سه سطح : ساب ایده ال ساب سنگ معمولی و کفشویی انجام میشود و هر یک هزینه جداگانه دارند به گونه ای که در حالت ایده ال ساب زن موظف میباشد تا برترین لقمه سنگ ها را بکار بگیرد و از پایان نیروی خود برای لایه بردای و جلای سنگ استفاده بکند و تعداد لقمه سنگ هایی که در ساب زدن استفاده میکند در بالاترین حد ممکن باشد تا کیفیت سنگ به حداکثر برسد .

هزینه ساب زدن سنگ به عواملی مانند: متراژ پروژه ساب زنی منطقه تعداد لقمه سنگ جنس سنگ سطح درخواستی کارفرما برای ساب زدن بکار گیری دستگاه سه فاز یا تک فاز ساب زنی بستگی دارد.

در هزینه ساب زدن سنگ ساختمان کارفرما تعیین میکند که چه میزان نتیجه کار برایش اهمیت دارد و ساب زن بر همین اساس آغاز بکار میکند.

ساب زدن سنگ

نتیجه ساب سنگ به قدری جذاب و زیباست که افراد را در انتها کار حیرت زده میکند و تاثیر بی نظیری در ذهن و روان افراد دارد .

تیم کاری زرین ساب بر این باور میباشد که کیفیت و رضایت کارفرما در ساب زدن سنگ بر هر چیزی مقدم میباشد و این قول را به شما می بدهیم که نتیجه کار ساب زنی شما را متحیر بکند .

نکته اخر این که کار ساب زدن سنگ ساختمان را به افراد خبره و متخصص بسپارید و گول هزینه های پایین را نخورید زیرا ساب زنی سنگ یک امر حیاتی برای طراحی داخل ساختمان میباشد .

 

مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *