,

عوامل موثر در تعرفه و قیمت کفسابی سنگ

kafsabi2

عوامل موثر در تعرفه و هزینه کفسابی سنگ

تیم کاری کفسابی الماس با بهترین قیمت کفسابی در خدمت شما عزیزان می باشد،در بحث تعرفه کفسابی و سنگسابی ساختمان عوامل زیادی دخیل می باشند که چند مورد را به طور مختصر بررسی میکنیم:

kafsabi9

۱)متراژ پروژه کفسابی

یکی از عواملی که در پروژه کفسابی قیمت و هزینه کفسابی را مشخص می کند متراژ پروژه می باشد، که کفساب با استفاده از تجربه خود و نرخ مشخص ان را تعیین می کند و با کارفرما به توافق میرسد.

به طور کلی محیط هایی با متراژ بالا زمان و نیروی کار بیشتری را طلب می کنند اما به علت گستردگی پروژه می توانند از تخفیف های جمعی بهره مند شوند اما پروژه های با متراژ کم در زمان معینی به پایان می رسند و قیمتی مصوب بین پیمانکاران کفسابی دارد که کاملا هم به صرفه میباشد.

۲)جنس سنگفرش

در مقالات قبلی در مورد نوع سنگ و نقش ان در کفسابی مطالبی را عنوان کردیم اما مسئله ای که وجود دارد این است که جنس سنگ مصرفی اهمیت بسیار زیادی در تعرفه و قیمت کفسابی دارد و کفساب با حضور در محل و بررسی سنگ و نوع ان قیمت گذاری را انجام داده و پروژه را اغاز می کند.

برای مثال سنگ گرانیت برای کفسابی و سنگسابی نیاز به زمان و کار بیشتری نسبت به سنگ موزاییک( موزائیک )دارد پس هزینه ی بیشتری را نیز طلب می کند.

۳)منطقه مورد نظر برای کفسابی

در سال های قبل عملیات کف سابی در مناطقی انجام میشد که از نظر ثروت در سطح بالای جامعه قرار داشتند اما امروزه با افزایش سطح زندگی در تمام مناطق از جمله سطح متوسط جامعه باعث شده است تا درخواست برای کفسابی روز به روز گسترش یافته و بازار کار وسیعی را ایجاد کند و میل انسان ها به زیبایی این موضوع را بیشتر نشان می دهد.

در تهران و کرج و کلان شهرهای دیگر نرخ و قیمت کفسابی متناسب با منطقه پروژه تعیین میشود و هر چه به سمت بالای شهر نزدیک میشویم.

این قیمت سیر صعودی تری نسبت به مناطق دیگر دارد اما نه چشمگیر بلکه تنها اندکی به مبلغ پروژه کفسابی افزوده میشود و دلیل ان هم توازن طبقاتی می باشد،همچنین امکانات موجود در محیط پروژه نیز در قیمت گذاری تاثیر گذار است.

۴)میزان پستی و بلندی و کثیفی سنگ

از جمله مواردی که در قیمت پروژه کف سابی سنگ تعیین کننده است میزان پستی و بلندی و کثیفی سنگ است که کفساب بعد از حضور در محل و مشاهده سنگ و همچنین بررسی دقیق میزان ایرادات و لقمه سنگ مورد نیاز برای انجام کار، و در نظر گرفتن موارد دیگری که ذکر کردیم قیمت پروژه کفسابی را تعیین می کند.

۵)دستگاه مورد استفاده در کفسابی و سنگسابی

به طور کلی دستگاه های کف سابی برای راه اندازی به برق تک فاز و سه فاز نیاز دارند و مطابق با نوع سنگ و میزان ایرادات و نوع برق موجود در محل این دو دستگاه به کار گرفته می شوند و در میزان کیفیت و قیمت پروژه موثر هستند.

برای قیمت گذاری دقیق پروژه کفسابی حتما نیاز به حضور کفساب در محل دارد و پارامترهایی که ذکر کردیم تنها با بررسی حضوری معنا پیدا می کند اما مطمئن باشید که بهترین و به صرفه ترین قیمت را با تیم کاری کفسابی الماس تجربه خواهید کرد پس برای اطلاع دقیق بهتر است با ما تماس بگیرید.

تیم کفسابی الماس با ارائه خدمات کفسابیسنگسابیساب زنی – نماشویی و … با بهترین کیفیت و با مناسب ترین هزینه کفسابی در خدمت شماست . با ما تماس بگیرید.

 

مطالب مرتبط:

  • امتیاز این مطلب
5.0
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *