,

محاسن و برتری ها کفسابی منازل و ساختمانها

کفسابی سنگسابی و نماشویی و ساب زنی

محاسن و برتری ها کفسابی منازل و ساختمانها

پس از سپری شدن مدتی وقت ضروری می باشد بمنظور استحکام پوشش نانو، بر روی سطح مورد پیشنهاد با به کارگیری از یک پیست یا آب پاش، آب (دمای آب ذیل 30 درجه سانتیگراد باشد) ریخته شود، جیوه ای شکل شدن قطرات آب نشان دهنده درست اجرا شدن پوشش میباشد.

کفسابي-سنگسابي-نماشويي

در گونه پاشش پر فشار آب بر روی سطح پوشش داده شده، آب بر روی سطح خواهد نشست اما این نفوذ سطحی و بر روی لایه نانو است؛ در نتیجه به سرعت مشاهده خواهید نمود که این آب سطحی، بنا به قانون تبخیر لایه ای (سطحی) در وقت اندکی تبخیر خواهد شد .

در حالی که اندک مقداری آب ریخته شده بر روی سطح های این نوع مصالح (سنگ، آجر بتن و سطح های سیمانی) در حالت بدون پوشش آبگریز، به سرعت تا عمق آنان نفوذ خواهد نمود و پس از گذشت مدت وقت قابل ملاحظه ای تبخیر خواهد شد.

خواص پوشش های آبگریز

پوشش های آبگریز نانو افزون بر پیشگیری از نفوذ آب به عمق مصالح، با پدید آوردن ویژگی آبگریزی منجر به بالا رفتن زاویه ( بیشتر از 150 درجه) قطرات آب با سطح میشوند، که این خاصیت باعث غلتیدن قطرات کاملاً کروی آب (یا باران) روی سطح و شسته شدن آلودگی ها از سطح می گردد .

کفسابي-سنگسابي-نماشويي

افزون بر این پوشش های نانو دارای ویژگی های دیگری نظیر : سدی در برمقابل ابر اشعه UV خورشید، امکان تنفس مصالح، جلوگیری از جذب عمقی آلودگی ها روی سطح، عدم چسبندگی گرد و خاک روی سطح (بر خلاف رزین ها)، خاصیت آسان تمیز شوندگی می یابد. تا اوج پاگیزگی و زیبایی همراه ما باشید .


 

مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *