مراحل ساب زنی سنگ و کف

ساب زنی

مراحل ساب زنی سنگ و کف

مانده به نوع سنگ و کف مراحل مختلفی دارد ولی اگر بخواهیم به گونه کلی مراحل ساب زنی سنگ و کف را بیان کنیم میگوییم بعد از تماس گرفتن نفر کارفرما با ما و در گونه امکان ارسال عکسی از سطح کف یا سنگی که می خواهد ساب زنی شود ما در کوتاه ترین وقت در محل ساختمان شما حاضر میشویم و کار ساب زنی را آغاز مینماییم اول چند مرحله ساب انجام می شود بعدا در گونه خالی بودن بند بین سنگها و یا شکاف و تو رفتگی در سطح سنگ این درز ها با مواد بتونه و رزین پر می شود و بعد از آن چند مرحله ساب ایتالیایی زده می شود تا به طور کامل درخشان شود.

ساب زنی سنگ گرانیت

ساب زدن سنگ گرانیت به دلیل سختی بالای سنگ گرانیت نسبت به سنگهای دیگر سخت تر میباشد و همین امر موجب شده میباشد هزینه ساب زنی گرانیت به نسبت بالاتر از سنگهای دیگر باشد در ساب زنی گرایت ۱۲الی ۲۵ مرحله ساب با لقمه سنگ های الماس مصنوعی زده می شود و مرحله به مرحله میبایست چک شود که سنگ به چند مرحله ساب نیاز دارد لذا هزینه نسبتا بالایی هم دارد.

ساب زدن سنگ دهبید

سنگ دهبید در اکثر ساختمانها و پارکینگ ها استفاده می شود و از زیبایی بالایی برخوردار میباشد و هزینه ساب زنی دهبید از سنگ گرانیت کمتر میباشد.

ساب زنی سنگ مرمریت

قیمتی ساب زنی مرمریت هم همچون هزینه ساب زنی تراورتن می باشد.

و …

ساب زدن سنگ گوهره

ساب زنی سنگ گوهره از حساسیت بالایی برخوردار میباشد و میبایست با دقت و اصولی انجام شود تا به بالاترین حد درخشش و جلا و یکدستی برسد لذا میبایست در انتخاب نوع لقمه سنگهای مصرفی برای ساب زنی سنگ گوهره توجه شود تا نتیجه کار به نحو احسن باشد.

ساب زنی سنگ تراورتن

سنگ تراورتن ساب خوری خوبی دارد و لذا می توان با ساب زدن سنگ تراوزتن حالت خیلی درخشانی به آن داد ساب زنی سنگ تراورتن باعث می شود هر گونه جرم و کثیفی که در سطح سنگ نشسته و ثابت شده به طور کامل پاک شود به طوری که بعد از اجرای عملیات ساب زنی سنگ به طور کامل آنتی باکتریال می شود.

ساب زدن موزاییک

ساب زنی موزاییک در تهران و کرج و شهرستان ها با برترین دستگاه های کفسابی و مرغوبترین مواد مصرفی

تاثیری که ساب زنی موزاییک بر روی درخشان و یکدستی و جلای موزاییک دارد به حدی میباشد که به وضوح می توان مشاهده نمود علاوه بر تاثیراتی که بیان شد ساب زنی موزاییک باعث می شود سطح موزاییک یکدست و صاف شود و بند ها و حفره های موزاییک پر شود که باعث زیاد شدن عمر موزاییک را سبب می شود.

ساب زنی لاشه سنگ

همانطور که می دانید لاشه سنگها به دلیل ارزان بودن گهگاهی در کف سوله ها و مورد استفاده قرار می گیرد اما لاشه سنگها تا حدودی پستی و بلندی دارنند و گاهی سطح کدر و بند بین انها بباز می شود که در این گونه می توان با کفسابی و ساب زنی این نقایص را به طور کامل رفع نمود.

 

مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *