,

نماشویی

نماشویی

نماشویی ساختمان :

نماشویی اصطلاحی میباشد که برای شستشوی نمای ساختمانها استفاده می شود.

امروزه با وجود آلایندههای موجود در هوا و دود و گرد و غبار و هم چنین کاهش کیفیت نمای سنگ ساختمانها و کدرشدن در گذر زمان ، الزام شستشوی دوره ای نما ساختمان ها در شهرها احساس می شود و کفسابی و نماشویی ساختمان همراه با هم ساختمانی زیبا را فراهم مینماید.

نماشویی

سابقه فعالیت گروه کاری ما در متراژ ها و مکانهای مختلف و استفاده از نیروی کار متخصص و زبده باعث شده تا همیشه به تضمین خدمات خود بیاندیشیم .

گروه کاری الماس با برترین امکانات و استفاده از دستگاههای بسیار پیشرفته نماشویی و با مصالح خوب و بهره بردن از مواد نانو در انتهای کار برای دوام و تمیزی بیشتر و تحویل به بهترین صورت در تمام تهران و کرج و استانهای دیگر خدمت شما میباشد .

در برخی از ساختمانهای نوساز نیز مشاهده می شود بعد از پایان پروژه های عمرانی، نما چهره زشت و ناپسندی به خود می گیرد و دلایل آن باقی ماندن سیمان و مصالح در وقت سنگ کاری میباشد و در این هنگام بهترین کار استفاده از نماشویی میباشد تا زیبایی و جذابیت را به ساختمانها باز گرداند .

یکی از مهمترین مزایای نماشویی ترمیم سنگهای نمای ساختمان میباشد که ترک خورده و یا در طول سال ها از بین رفته اند.

يکی از عمده ترین مشکلات که در صورت به تعويق انداخته شدن نماشويی دوره ای اتفاق می افتد ريزش سنگهای نمای ساختمان و از بين رفتن کيفيت آن میباشد چون آلودگی هوا، جرمها و وجود آلايندهها باعث مي شود تا سنگها شکننده شوند و با گذشت زمان هزينه ترميم افزايش پیدا کند.

انواع نماشويی ساختمان و روند کار آن

به صورت کلی نما شويی با دستگاههای سندبلاست (واتر سند بلاست)، واتر جت و غیره انجام میپذیرد و افراد مختلف با توجه به وضعيت ساختمانها از روشهای زير براي نماشويی استفاده ميکنند :

استفاده کردن از داربستها برای شستن نما
به کاربردن طناب در نماشويی
استفاده از کمربندهای محافظ

لازم به ذکر میباشد که نماشويی ساختمان يکي از سختترين کارهای دنيا است چون که علاوه بر حساسيت بالا، تجربه و احتياط بسیار، لازمه کار میباشد و افرادي که عمليات نماشويی را انجام ميدهند بايد داراي تخصص بسیار بالا باشند .

در روشهایی که در بالا ذکر شد، استفاده کردن از داربستها امنيت بالاتری نسبت به دو روش دیگر را دارد زيرا علاوه بر تکيه گاهی که داربستها ايجاد مینمایند بستن يک کمربند محافظ نيز به کار گرفته خواهد شد تا تعادل نفز به وسيله کمربند حفظ بشود .

کفسابی و نماشویی

روش های کفسابی و نماشویی ساختمان

در کفسابی و نماشويی سه روش به کار گرفته مي شود که به اختصار آنها را توضيح میدهیم :

در روش اول: شستشو با آب انجام مي شود چون جرم و کثيفی زيادي وجود ندارد و با استفاده از آب ، نما زيبايی خود را به دست خواهد آورد.

در روش دوم: استفاده از آب و سيليس میباشد که لکه ها و جرمهای سخت را با آن شستشو مي نمایند.

روش سوم: که کارايی آن براي از بين بردن ماسه ی شسته و تميز کردن سنگ گرانيت و برخي از سنگها ميباشد و در آن از اسيد استفاده مي شود و در اصطلاح به آن اسيدشويی نیز ميگويند .

 

پيچ و رولپلاک نما ساختمان

بحث ديگر که در نمای ساختمان مطرح میباشد پيچ رولپلاک نمودن سنگ نما میباشد و اگر بخواهيم به صورت عاميانه بيان نماییم اين کار براي محکم نگه داشتن سنگ در نمای ساختمان استفاده مي شود و سنگ به وسيله پيچ مخصوص در داخل نمای ساختمان سفت و مستحکم ميشود.

پيچ و رولپلاک در زمانی استفاده ميشود که احتمال افتادن و سقوط سنگ از نمای ساختمان وجود داشته باشد و در بسياري از ساختمانها اين مشکل مشاهده ميشود و تنها راه برطرف کردن ان استفاده از پيچ و رولپلاک سنگ در ساختمان میباشد.

دقت نمایید که بعد از عمليات پيچ و رولپلاک در سنگهای ساختمان با استفاده از بتونه به طور کامل هم رنگ سنگ میشود و هيچ گونه اثري از پيچ و رول پلاک مشاهده نمي شود و زيبايی نمای ساختمان کاملا حفظ مي شود.

تعرفه و هزینه نماشويی

تعرفه و هزینه نماشويي به عوامل مختلفي بستگي دارد که در اين بخش به چند مورد از آن اشاره ميکنيم:

البته لازم به ذکر میباشد که براي تعيين دقيق قيمت نياز به حضور در محل ميباشد.

اولين مسئله : که در اين بحث مطرح میباشد موضوع ارتفاع مي باشد به گونه اي که بايد مشخص گردد که براي شست شوي نما نياز به داربست میباشد يا بدون داربست نيز ميتوان عمليات نماشويي را انجام دهیم و يا اين که ارتفاع ساختمان ها در چه ميزاني میباشد که اين موارد در بحث قيمت گذاری شستشوي نما موثر میباشد.

يکي از مهم ترين موارد که در تعرفه و قيمت نما شويي موثر میباشد بحث سنگ مصرفي در نماي ساختمان ها میباشد که متناسب با آن قيمت نماشويي ساختمان تعيين مي شود و با حضور در محل و بررسي آن و مواد مورد نياز براي شستوشوي نما پروژه مربوطه با توافق طرفين شروع مي شود.

نماشویی ساختمان

وجود آب و همچنين برق سه فاز در ساختمانهایي که قرار است نماشويي انجام بگیرد حائز اهميت ميباشد.

یک بحث ديگر که در قيمت نماشويی تاثير زيادي داراست بحث مقدار کثيفي و عمر سنگ میباشد که اين مورد نيز در تعيين قيمت شستشوي نما بررسي میشود و کارفرما نیز با تاييد موارد مذکور موافقت خود را اعلام مينماید.

يکي دیگر از مواردي که بايد در موضوع هزينه های نماشويي به ان اشاره کرد بحث ترميم سنگها نمای ساختمان مي باشد که تاثير به زیادی در امر هزينه و تعرفه شستشوي نماي ساختمان داراست و در صورت تاييد کارفرما ميتوان سنگهايي که در گدشت زمان از بين رفته و يا کيفيت خود را از دست داده اند را به طور کاملا ترميم نمود.

اما نکته مهمی که قابل ذکر است اين میباشد که شستشوي نما و پيچ روپلاک کردن سنگهای نمای ساختمان يک امر ضروري میباشد و قيمتي که براي نماشويي و پيچ رولپلاک تعيين میگردد بسيار به صرفه و مناسب میباشد و بعد از اتمام کار علاوه بر اطمينان از محکم شدن سنگهای نمای ساختمان به وسيله پيچ رول پلاک و تميزي بي نظير نما به وسيله شستشو با مواد و دستگاههای مخصوص خواهيد ديد که هزينه های نماشويي که پرداخت میشود موثر بوده و هست.

نماشويي با نانو

عوامل مهم و تاثیر گذار در قيمت و هزينه پيچ روپلاک سنگ نمای ساختمان

اولين مسئله مهم در مورد قیمت و هزينه پيچ رولپلاک سنگ نما مورد بررسي قرار مي گيرد جنس و مقدار و سايز پيچ و رولپلاک میباشد که قرار است در نمای ساختمان استفاده شود.

استفاده کردن از داربست در پيچ رول پلاک سنگ ساختمان نيز بحث ديگر است که هزینه های پروژه را تعيين نماید .

دابشتن برق مورد نياز و منطقه و محل پروژه نيز در قيمت گذاري پيچ رولپ لاک بی تاثیر نیست.

و در ادامه بتونه کاری بعد از اتمام پيچ رول پلاک و هم چنين استفاده کردن از مواد مخصوص براي يکدست کردن رنگ سنگ ساختمان نيز در صورت نياز و نظر کارفرما تاثير گذار میباشد .

تمام مواردی که در اين بخش و در مورد قيمت و هزينه پيچ رول پلاک سنگ ساختمان عنوان نامودیم اصليترين و مهم ترين نکاتی بود که در مبحث قيمت و هزینه پروژه مطرح میباشد اما مسائل ديگر هم هستند که پس از تماس و حضور در محل مشخص خواهد شد.

 

نماشویی ساختمان
نماشویی با سندبلاست

روش نماشویی با سندبلاست به تازگی برای از بین بردن انواع جرم کثیفی از نمای ساختمان جایگزین روش نماشویی با واتر جت شده است.

واتر سندبلاست اصطلاحی است که برای دستگاه پاشنده ی سیلیس و سایر ذرات ساینده همراه اب با فشار زیاد بالا بکار می رود که هدف از انجام اینکار می تواند از بین بردن یک لایه جرم کثیفی و حتی رنگ سطح مورد پیشنهاد در سطح ساختمان باشد.

عواملی زیاد وجود دارند که سبب درست کردن جرم و کثیفی روی نمای ساختمان میشوند و هر چقدر که میزان عمر ساختمان نیز بالاتر رفته باشد از بین بردن و برطرف نمودن کثیفی از روی نما برای بازگرداندن نما به حالت اولیه زیاد دشوار تر و وقت بر خواهد بود.

عمر نما

در خصوص مواجه با نمای های زیاد کثیف و نمای ساختمان های قدیمی که جرم و کثیفی روی انها نتیجه ی سال ها عمر نما میباشد ، دستگاه واترجت قدرت کافی برای از بین بردن کامل کثیفی و جرم از نما را نخواهد داشت.

مقایسه دستگاه واتر سندبلاست و واترجت برتری روش نماشویی سندبلاست را از لحاظ قدرت و کیفیت نهایی کار اثبات میکند دستگاه واتر سند بلاست بر خلاف واتر جت برای طریق اندازی نیازمند برق سه فاز خواهد بود.

همانطور که بیان شد در روش نماشویی با سندبلاست از برق سه فاز استفاده میشود و این عامل سبب شده تا اب خروجی از دستگاه زیاد پر قدرت باشد ، به نحوی که حتی می تواند جرم را از بین درز ها ی نما خارج کرده و شستشو دهد.

نماهای که از جنس اجر(اجر سه سانتی) و یا سنگ می باشند قدرت بالایی در جذب و ذخیره جرم و کثیفی به خود نسبت به سایر نما ها دارند و برای رفع ان نیاز میباشد تا براساس جنس نما سیلیس همراه اب به روش نماشویی با سندبلاست روی سطح نما پمپاژ شود.

 

نماشویی ساختمان با سند بلاست

سیلیس هم دارای انواع مختلفی می باشد که براساس جنس نما بوسیله فنی کاران نماشویی مورد استفاده قرار میگیرد برای نماهای اجری استفاده از سیلیس دانه درشت متناسب تر و نتیجه ای مطلوب تری را به همراه خواهد داشت.

نحوه ی استفاده از سیلیس در روش نماشویی با سند بلاست به این گونه می باشد که سیلیس در قسمت خروجی نازل به اب اضافه میشود و مخلوطی از اب و سیلیس به سطح نما پمپ میکند.

نسبت مخلوط اب و سیلیس خروجی از بخش انتهایی دستگاه به طور کامل کنترل شده میباشد و در روش نماشویی با سند بلاست در هر قسمت از نما به میزان مورد نیاز برای رفع کثیفی ترکیب میشوند.

به خاطر داشته باشید که روش نماشویی با سند بلاست هیچگونه محدودیت برای اجرا روی انواع نما نداشته و فشار اب خروجی قابل کنترل می باشد و تنها محدودیت در استفاده از این روش نبود برق سه فاز در ساختمان و ساختمان های مجاور خواهد بود.

یکی از نکته ها قابل تامل در اجرای پروژه های نماشویی ساختمان بوسیله تیم کاری کفسابی الماس دارا بودن کارشناسان زبده و کاربلد میباشد که در استفاده از دستگاه و مواد مصرفی همچون نانو پولیش و سیلیس به طور کامل به یاری نیروهای اجرایی می ایند و در انتها هم یک نتجه فوق العاده را رقم میزنند.

نظر ما این میباشد که با اگاهی کامل و بهره گیری از اطلاعات موجود در بستر وب برای هر نیازی تصمیم گیری نمایید و در بحث طراحی داخلی و خارجی ساختمان های خود بدون در پیشنهاد گرفتن هزینه های پایین و حتی غیر متعارف بالا برترین گروه کاری را برگزینید.

 

نماشویی آجر

نماشویی آجر از سالیان دور تا به امروز از جمله عنصرهای مهم مصالح ساختمانی که مورد توجه مهندسان و معماران و علاقمندان به استفاده آن در نمای ساختمان می باشد.

بی تردید میتوان احضار داشت که نماشویی آجر از دوران معماری باستان تا به حالا یکی از مهمترین مصالح در ساختمان و نمای ساختمان می باشد آجر از نوع سنگ مصنوعی می باشد.

انواع آجر و نماشویی آجر:

– آجر سفالی: الف)آجرهای معمولی ب)آجر نما ج)آجر های مهندسی
– آجر نسوز
– آجر ماسه آهکی
– آجرهای بتنی
– آجرهای مخصوص

کاربرد های آجر در نمای ساختمان عبارتند از و شستشوی نما:
کرسی چینی نمای ساختمان شومینه دیوار سازه ها پوشش طاق ها گنبدهاستون های عظیم و غیره اصولا نماهای آجری مستلزم نماشویی سالیانه یک بار را هستند.

شستشوی شیمیایی برای زدودن آلودگی و کثیفی های محیطی نظیر: دیوار نوشته رنگ زنگ زدگی ها رسوبات جرم گیری تاثیر پذیر هستند و از جهت به روشهای نماشویی آجری با آب اولویت دارند اما به دلایل ناسازگاری مواد شیمیایی با محیط نماشویی به وسیله آب بیشترین سهم را در نماشویی آجر به خود اختصاص داده میباشد.

زمانیکه آلودگی و رسوبات روی نما سطحی و ناچیز باشد می توانیم با پوستاب یا سمباده به همراه آب و یا دستگاه سنگسابی دستی سطوح را مورد صیقل قرار بدهیم بعدا با گرفتن آب روی سطوح مورد پیشنهاد و نمای ساختمان آن را تمیز کنیم.

نماشویی از نمایی دیگر

نماشویی ساختمان به یک لازمه در دنیای امروز خدمات ساختمان تبدیل گشته ، زیرا به دلیل زیاد شدن آلایندهها در سطح شهر ها و دوده و غبار و درنتیجه باران های اسیدی زیبایی ساختمان را از بین می برد .

انباشت دوده و غبار و باران های اسیدی موجب آسیب دیدگی سطح نمای ساختمان میگردد.

که در اثر آن زیان هایی به مالک ساختمان وارد میشود برای جلوگیری از این امر نیاز به نماشویی ساختمان می باشد.

خدمات شستشوی نمای ساختمان از نوع خدمات تخصصی ساختمان می باشد که نیاز به تیم آشنا و با دانش کافی با اصول و ابزار الات و انواع نماها و آسیب های نمای ساختمان می باشد تا بتوان زیبایی از دست رفته ساختمان را دوباره باز آوری کرد .

نماشویی سنتی

نماشویی سنتی الماس: در این نوع خدمات برای شستشوی نمای ساختمان از ابزار الات پیشرفته استفاده نمی گردد و تنها از ابزار الات شستشوی ساده و تیم اجرایی استفاده می گردد تا نمای ساختمان مورد شستشو قرار بگیرد .

نماشویی سنتی بیش بر اصل شستشو بوسیله تیم اجرایی استوار می باشد و حتی میتواند ظرافت کار را بیش بکند و کیفیت را بالا ببرد .

نماشویی نما

نماشویی نما ی ساختمان یک اصل زیبایی محیطی می باشد و همچون یک لباس میتواند موجب قضاوت در باره کل ساختمان یک متغییر گردد نماشویی نما برای زیاد شدن زیبایی و ظاهر زیبا بخشیدن به یک بنا اصل مهم می باشد به هیچ وجه نمای ساختمان را به مدت طولانی در کثیفی رها نکنید .

نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان امری واجب برای حفط زیبایی ساختمان ها می باشد به دلیل زیاد شدن الودگی های محیط و گرد و غبار موجب از دست رفتن زیبایی نمای ساختمان ها میشوند ودر کنار این امر باران های اسیدی وزنگ اب موجب اسیب دیدگی سنگ نمای ساختمان ها می شود .
نماشویی ساختمان و شستشوی نما ی ساختمان الماس با استفاده از بروزترین دستگاه ها پیشرفته جهان وبا برترین مواد و مصالح در زمینه نماشویی برترین کیفیت و تمیزی و درخشندگی را به مشتریان خود هدیه میدهد

قرار داد نماشویی ساختمان

قرار داد نماشویی با تیم الماس شامل ضمانت کیفیت بالا و تعرفه ها ارزان در میان همکارانمان می باشد و کبفیت خدمات ما رکن اساسسی در خدمات و سرویسهای ما می باشد و بزرگترین تبلیغ ما کیفیت خدمات ما است .

خدمات نماشویی

ما توانسته ایم با بیشتر ازدو دهه فعالیت مستمر در امر خدمات شستشوی نمای ساختمان و نماشویی توانسته رضایت صد در صدی مشتریان خود را جلب نماید و همه سعی خود را به کار میگیرد تا با کیفیت و تعرفه های ارزان بتواند رضایت شما عزیزان را کسب بکند .

تیم ما در کنار ارائه خدمات خود در گونه نیاز و درخواست کار فرما آمادگی برطرف نمودن آسیب های سطح نمای ساختمان هم می باشد .

نماشویی با طناب

نماشویی با طناب به دلیل ارتفاع بالای ساختمان ها از این روش برای سهولت کار استفاده می گیردد معمولا در جا هایی که امکان داربست بندی نمی باشد از این رو استفاده میگردد تا عملیات شستشوی نمای ساختمان گونه گیرد .

نماشویی ساختمان و شستشوی نما ی ساختمان امروزه با رشد طبقات ساختمان ها به امری متداوم برای نظافت ظاهر بیرونی ساختمان ها استفاده می گردد.

هم چنین با گذشت مدتی از عمر ساختمان آلودگی هوا بر سطح آن تاثیر می گذارد و زیبایی را از جلوه ساختمان می زداید از این رو تیم نماشویی الماس با بیشتر از بیست سال سابقه خدمت گذاری در زمینه ساختمان برای شما عزیزان آماده ارائه خدمات شستشوی نما در سرتاسر کشور می باشد.

پس بصورت خلاصه دلایل شستشوی نما را میتوان به شرح ذیل بیان کرد:

زیاد شدن زیبایی و درخشندگی سطح نمای ساختمان
رفع دوده و لک ها و جرم و زنگ اب از سطح نما
رفع آسیب دیدگی نمای ساختمان

از خدمات نماشویی شما میتوانید برای تازگی و زیاد شدن زیبایی محیط کار و یا مجتمع خود بهره بگیرید.

نماشویی ارزان

نماشویی ارزان الماس با تخفیفات ویژه برای خدمات بدون کاهش کیفیت خدمات برای کارفرمایانی که از زمستان ۹۷ تا انتها بهار۹۷ با ما تماس بگیرند این خدمات با تخفیفات ویژه در سرتاسر ایران ارائه میگردد .

نماشویی الماس

تیم الماس با تهیه و تجهیز تیم خود به بروز ترین دستگاه های و بالاترین استاندارد های جهانی موجود در بازار و آموزش مداوم نیروهای کاری خود برای ارائه برترین کیفیت در خدمات شستشوی نمای ساختمان و جلب رضایت مشتریان خود گام بر می دارد هدف ما جلب رضایت و ارائه برترین کیفیت بر ای پایان افرادی میباشد که به ما اعتماد می کنند تا جوابگوی اعتماد شما باشد .

کیفیت بزرگترین تبلیغ ما و جلب رضایت کارفرمایان هدف تیم الماس می باشد .

مزایایی خدمات نماشویی الماس:

  • کیفیت بالای خدمات
    تعرفه های ارزان
    مشاوره رایگان
    ضمانت کیفیت بالای خدمات
    اعتماد دو طرفه میان کارفرما و کارگزار

نماشویی چیست

بصورت خلاصه وار نماشویی و شستشوی نما یه وسیله ابزار و امکانات را نماشویی می گویند امروزه در درست کردن نمای یک ساختمان از موارد بیشماری استفاده میشود یعنی گاها نمای درست کردن شده سنگ آجر شیشه کامپوزیت و… می باشد که هرکدام با ابزار ها و تجهیزات مخصوص به خود شسته و نظافت می گردند .

خدمات نماشویی چیست؟

در وقت های گذشته نماشویی به شکل امروزه پیشرفت نداشته و بیش شستشو ها با دست و بدون ابزار های صنعتی و دستگاه ها گونه می گرفته میباشد در نتیجه کار گونه گرفته کیفیت ضروری را نداشته و مورد پسند واقع نمی گردید اما امروزه با به وجودآمدن دستگاه ها و ابزار های نو و پیشرفته این حرفه بصورت خیلی پسندیده و حرفه ای دنبال می شودو در نتیجه کار با کیفیتی ارائه میگردد .

شستشوی نمای سنگی

نماهای ساختمانی که از جنس سنگ می باشند از تاریخچه زیاد درازی برخوردارند و در ایران و جهان هم پر طرفدار ترین نوع جنس نما می باشند دلیل آن را می توان به کیفیت و زیبای زیاد فراوان و دوام و عمر این نما ها دانست سنگ های که برای نما بیشترین استفاده میشود را می توان از دهبید گرانیت و رومی و… دانست .

نمای ساختمان سنگی پس از گذشت مدت زمانی نیاز به شستشو دارند تا بتوان زیبایی آن را تثبیت نمود و هم چنین از فرسودگی و ریز ش آن جلو گیری نمود .

شستشوی نمای ساختمان

خدمات نماشویی ساختمان با کیفیت تنها به سابقه و تجربه کاری تیم اجرایی در کنار دستگاه و ابزار های مورداستفاده بستگی دارد تجربه در کنار استفاده از دستگاه ها و ابزار آلات با جلوگیری از اسیب نمای ساختمان به زیاد شدن کیفیت هم منجر می گردد .

پیچ رولپلاک در نماشویی

نماهای سنگی پس از گذشت مدت زمانی از انجام عملیات معمولا پس از ۱۰ سال دچار سستی و فرسودگی و لقی میشوند که در گونه در خواست کار فرما پیچ رولپلاک نما هم در عملیات شستشوی نمای ساختمان انجام میگیرد .

ایمنی نماشویی

همه می دانیم کار درارتفاع یک کار آسان نیست و خطرات زیاد زیادی را هم دارا می باشد و هرگونه سهل انگاری در خدمات نماشویی می تواند عواقب زیاد بدبی را داشته باشد کار نماشویی یکی از سخت ترین و هیجان آنگیز ترین کار های دنیا می باشد.

پس در اینکار علاوه بر حساسیت بالای کار نفر اپراتور و یا متصدی میبایست دارای تجربه دانش و تخصص زیادی باشد در غیر این گونه خطر های جانی او را تهدید کرده وعواقب خیلی بدی را در پی خواهد داشت .

استفاده از طناب ایمنی و کمربند محافظ و کمربند ابزار در امر عملیات زیاد مهم می باشد و اگر سهل انگاری گونه بگیرد میتواند خطرات جانی زیاد زیادی را تیم اجرایی تهدید بکند .

شستشوی نمای رنگ شده

شستشوی نماهای رنگ شده ساختمان بدون مواد شوینده قوی گونه می گیرد و از فرچه های مخصوص برای نگهداری کیفیت رنگ و جلوه آن استفاده میشود تا جرم و زنگ آب و کثیفی از سطح نمای رنگ شده پاک گردد .

رنگ نمای ساختمان در گونه درخواست کارفرما تیم الماس میتواند نمای ساختمان را که دچار کثیفی و جرم شده است و یا زیبایی خود را ازدست داده است بعد از نماشویی رنگ نماید .

 

وجود برجهای بزرگ و ساختمان های بلند با پیشرفت معماری و تکنولوژی ساختاری امری عادی تلقی می گردد جهت نظافت آن می بایست از عملیات نماشویی استفاده نمود که این کار براحتی در این دوره صورت میگیرد در وهله اول بلند ساختن ساختمان ها و برجها برای سازندگان و همچنین استفاده کنندگان بسیار خوب و عالی جلوه میکند اما بعد از مدتی شستشوی نمای این ساختمان های بلند برایشان یک معظل به حساب خواهد امد اما یک راه حل برای آن وجود دارد نماشویی با استفاده از روش ها و متد های خاصی می تواند نمای ساختمان شما را به صورت کامل و بدون نقص تمیز کند

نماشویی عبارتست از شستن نمای ساختمان های بلند که به راحتی نمی توان جهت نظافت آن از روش خاصی استفاده نمود در نماشویی افراد با مهارت بالا با استفاده ار کمربند های ایمنی و طناب و گاها تجهیزات صخره نوردی می توانند به ارتفاعات بروند و مکان دلخواه را پاک کنند البته جنس نما و ارتفاع ساختمان دو موضوع بسیار مهم در انجام و چکونگی نما شویی می باشد ممکن است نما شما آجری باشد و یا اینکه از شیشه باشد به طور کلی هر نمایی روش خاصی برای پاک کردن و نماشویی خواهد داشت

به کار گیری مواد نانو در نماشویی :

حتما شما هم کلمه نانو را بسیار شنیده اید این کلمه در این مقاله هم کاربرد هایی دارد که در ادامه بیشتر با آنها آشنا خواهیم شد و و یژگی آنرا برای شما بر خواهیم شمرد.

استفاده از مواد شوینده نانو در بحث نماشویی بسیار پرکاربرد است به طوری که تمامی شرکت هایی که در نماشویی فعالیت می کنند از مواد شوینده نانو بهره می برند مواد شوینده نانو که در نماشویی به کار میروند بسیار بهتر از مواد شوینده معمولی نما را تمیز میکنند

هدف اولیه در بکاربردن مواد شوینده نانو تمیزی و از بین بردن آلودگی های نما می باشد مزیت دیگر استفاده از مواد شوینده نانو در نماشویی ماندگاری بیشتر آنهاست البته این ماندگاری در نماشویی در درجه بالایی قرار ندارد و فقط 20 درصد نسبت به مدل قدیمی ماندگاری بیشتری دارد.

کفسابی الماس راه حلی که در نماشویی مورد استفاده قرار می گیرد عایق هایی از جنس نانو است که باعث تمیزی ماندن بیشتر نماها و شیشه ها شده.

نماشویی و شستشوی نما به دلایلی انجام میگیرد که چند مورد را بیان میکنیم :

وجود آلاینده های موجود در فضا مثل دود گرد و خاک و غیره و قرار گرفتن آنان بر روی نما
باران های اسیدی که موجب سوختگی و شوره زدن نما میشود باران های اسیدی امروزه در شهر های بزرگ آسیب های زیادی برروی نما درست کردن می کنند که برای رهایی از این آسیب ها بهتر میباشد بوسیله نانو کاری از نما محافظت گردد
وجود لکه جرم و کثیفی و زنجاب بر روی سطح نما
ریختن گچ سیمان رنگ پودر و غیره بر روی نما در اثر عملیات ساختمانی
آسیب های ناشی از آتش سوزری که میتواند باعث از دست رفتن زیبایی و کیفیت نما گردد

ابزار نماشویی ساختمان

از جمله تجهیزاتی که در نماشویی و شستشوی نما مورد استفاده قرار می گیرد و خیلی به آن ها نیاز میباشد دستگاه واتر بلاست و مواد ساینده مرغوب یعنی سیلیس که در اشکال رنگ ها اندازه ها و درجه بندب های گوناگونی موجود است و هم چنین مواد شوینده از جمله دیسکلیر که دارای در جه بندبی و درصد بندی مختلف میباشد .

واترجت در نماشویی

دستگاه واتر بلاست یکی از انواع دستگاه های تامیین کننده فشار و بار برای انجام عملیات می باشد که دارای انواع مختلفی است که می تواند آب و دیگر مواد مورد نیاز همچون مواد ساینده و شوینده را با قدرت و فشار بالا بر روی سطح پخش بکند و باعث پاکسازی سطح گردد که این نوع دستگاه دارای دو نوع سه فاتز و تک فاز در بازار موجود می باشد .

سیلیس در نماشویی

سیلیس ماده اولیه موجود برای تهیه شیشه می باشد که از سنگ کوارتز به عمل آمده و در اشکال و رنگ ها طرح ها و درجه بندب های مختلفی در بازار موجود میباشد که در کار نماشویی و سند بلاست خشک و در دیگر کار ها مورد استفاده قرار میگیرد

ضروری به بیان میباشد که نفر اپراتور هنگام تزریق سیلیس بر روی سطح مراقب دستگاه تنفسی خود باشد زیرا موجب بیماری های ریوی و تنفسی میشود پس ضروری میباشد که از لبتاس های مخصوص در هنگام نما شویی استفاده گردد

امیدواریم از این مقاله در بحث نماشویی لذت برده باشید و بتوانید از آن حداکثر استفاده را کرده باشید.

 

مقالات مرتبط:


کلمات کلیدی:

نماشویی , کفسابی و نماشویی ، شست شوی نما , نماشویی ساختمان , نماشور , نماشویی ساختمان با طناب , نماشویی در تهران , نماشویی در کرج , قیمت و تعرفه نماشویی ساختمان , پیچ رولپلاک سنگ  , نماشویی با داربست , نما شویی بدون داربست

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] الماس با ارائه خدمات کفسابی – سنگسابی – ساب زنی – نماشویی و … با بهترین کیفیت و با مناسب ترین هزینه کفسابی در […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *