,

هزینه کفسابی در کفسابی الماس

کفسابي-سنگسابي-نماشويي-15

هزینه کفسابی و سنگسابی و ساب زنی و نماشویی

هزینه کفسابی سنگ:

هزینه کفسابی سنگ بر اساس متر مربع محاسبه میشود و بسته به نوع سنگ و سختی کفسابی متغیر میباشد البته دیگر پارامترها مثل متراژ محیط و دوری و نزدیکی به شهر و … هم در تعیین هزینه کفسابی سنگ موثر میباشد

کفسابی الماس به طور مثال هزینه کفسابی گرانیت از گرانترین کفسابی ها میباشد ولی سنگ کف معمولی یا ضعیف تر از متری هزار تومان هم انجام میشود .

هزینه کفسابی

هزینه کفسابی :

هزینه کفسابی به پارامترهای زیادی بستگی دارد مثله نوع سنگ، متراژ محیط ، دوری و نزدیکی محیط کفسابی به شهر و این که کف مورد پیشنهاد قبلا ساب خورده یانه نوع کفسابی (ایتالیایی و معمولی و رزین ساب )و … همگی در هزینه کفسابی موثر میباشد.

به طور کلی سنگ بر دو نوع میباشد :سنگ نرم و سنگ سخت و نوع سنگ در سنگسابی تاثیر دارد مثلا سنگ تراروتن(همان سنگ کرمی رنگی که در نمای بیرونی و داخلی ساختمان استفاده میشود ) سنگی نرم میباشد و به نسبت گرانیت قیمتی به مراتب پایینتری دارد .

قیمت کفسابی سنگ موزاییک و سرامیک پایین میباشد و جزئ ارزانترین کفسابی هاست (برای اطلاعات بیش درمورد سنگها به صفحه معرفی سنگها برای کفسابی مراجعه کنید) .

البته در هزینه سنگ سابی و کف سابی این عنصر هم تاثیر دارد که آیا سنگ قبلا ساب خورده و سنگسابی و کفسابی شده میباشد یا خیر اگر سنگ سابی قبلا روی سنگ انجام شده باشد هزینه پایینتری دارد.

زیرا عیب سنگ در اکثر قسمتها صحیح میباشد و عمل سنگ سابی راحت تر است(کار ساب سنگ چند مرحله است( بسته به ایراد سنگ) و در صورتی که قبلا سنگ ساب خورده باشد.

بعضی مراحل مثله گرفتن ناهمواری حذف میشود و در نهایت هزینه پایان شده پایین حساب می شود).

کفسابی

نوع کفسابی هم در هزینه آن موثر میباشد :

در کفسابی معمولا افرادی که برترین نوع کفسابی را میخواهند که منظور همان کفسابی شیشه ای یا کفسابی ایتالیایی میباشد نسبت به کفسابی معمولی هزینه کفسابی سنگ بالاتری بایستی پرداخت کنند .

گاهی در کفسابی بایستی یک یا چند سنگ عوض شود که در هزینه کفسابی موثر میباشد البته در هزینه پایان شده است.

اگر سنگ شما دارای درز باشد بایستی آن درزها با رزین هم رنگ سنگ پر شود که به آن رزین ساب می گویند که این موضوع هم در هزینه سنگسابی موثر می باشد .

متراژ محیط سنگسابی هم در هزینه کفسابی موثر میباشد هر چه متراژ بالاتر هزینه پایان شده کفسابی پایینتر میشود و در نهایت هزینه کفسابی پایین تر محاسبه می شود .

هزینه کفسابی پله در تعداد پایین بصورت تکی و در تعداد بالا متری یا تفاهمی محاسبه می شود .

هزینه سنگسابی در مناطق دور از شهر به علت قیمت رفت و آمد اندکی بالاتر میباشد ولی اگر متراژ بالا باشد این موضوع را پوشش میدهد.

با این حالا ما در صفحه هزینه کفسابی به طور کامل درمورد هزینه کفسابی توضیح داده ایم .

هزینه ساب زنی :

اگر سنگ شما دارای حفره باشد یا درز داشته باشد این عیوب با رزین پر میشود که به آن رزین ساب می گویند .رزین ماده ای کرم رنگ و بصورت مایع می باشد و چیزی شبیه به چسب سنگ میباشد که با آن حفره ها و درزها را پر می کنند.

نکته: رزین در کیفیت کار تاثیر دارد اما در براقیت نهایی سنگ تاثیر زیادی ندارد.

هزینه رزین ساب به تنهایی بالا نیست و به نسبت هزینه پایینی دارد و البته خیلی هم اقتصادی میباشد چون شما اگر بخواهید سنگ را عوض نمایید هزینه به مراتب بالاتری را بایستی پرداخت نمایید.

هزینه سنگسابی

تذکر: هزینه ها بر اساس تومان میباشد و بسته به شرایطی همچون محل کفسابی متراژ محیط و نوع برق سه فاز و تک فاز و سابقه ساب خوردگی اندکی بالا و پایین دارد.
تذکر۲:این هزینه ها برای متراژهای بالای ۵۰ متر می باشد و متراژهای پایین هزینه چکی و کلی خواهد بود(بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان)

هزینه ساب زنی ایتالیایی:

ساب ایتالیایی برترین نوع کفسابی میباشد و کسی که ساب ایتالیایی می خواهد یعنی برترین نوع کفسابی را می خواهد و کار او را با نهایت ظرافت انجام می بدهیم .

به طوری که بعد از انجام ساب ایتالیایی کف سنگ مثله آینه میشود و شما عکس سقف را در سنگ خواهید دید به همین علت به آن کفسابی شیشه ای یا کفسابی آینه ای هم می گویند.

هزینه ساب ایتالیایی با ساب معمولی تفاوت دارد و اندکی بالاتر میباشد اما به انجامش می ارزد.

هزینه کفسابی

هزینه نانو ساب:

نانو ساب برای ضد آب و ضد مایعات شدن سنگ و براقی هر چه بهتر سنگ استفاده میشود در صورتی که شما از نانو ساب استفاده نمایید.

اگر مایعاتی همچون چایی و آبمیوه روی سنگ بریزد همچون این میباشد که چای یا سایر مایعات روی بنزین ریخته شده یعنی مواد روی سنگ می ماند هزینه نانوساب برای هر متر مربع سنگ اندکی بالاتر از کفسابی ایتالیایی میباشد  .

توصیه میشود که نانو ساب به همراه کفسابی ایتالیایی انجام شود و اگر به همراه رزین ساب ایتالیایی انجام شود برترین نوع کفسابی خواهد بود البته در گونه اجرای درست کفسابی زیرا تجربه در کار ما از اهمیت بالایی برخوردار میباشد .

کفسابي-سنگسابي-نماشويي-15

کفسابی و سنگسابی برای هر خانه ای ضروری میباشد . مثلا بسیاری از ناهمواری پله ها در ساختمان خود شکایت دارند و به کف سابی پله نیازمند هستند .

برخی دیگر هم کف سابی را برای داخل حیاط و پارکینگ خانه خود امری ضروری می دانند ما در کفسابی الماس خدمت می رسیم و کف خانه شما را چه موزاییک باشد چه سرامیک و چه سنگ با دستگاه مخصوص ساب میزنیم .

کفسابی الماس با بیشتر از یازده سال سابقه کارهای کفسابی زیادی را در تهران و شهرستانها انجام داده میباشد برترین نوع سنگ سابی که کفسابی ایتالیایی میباشد را از ما بخواهید.

ما با برترین هزینه کار شما را انجام خواهیم داد کافی میباشد با شماره ای که در ذیل این برگه هست تماس بگیرید و از ما مشاوره رایگان بخواهید  .

با اطمینان می گوییم هزینه کفسابی ،کفسابی الماس ارزانترین هزینه ساب سنگ میباشد  .

 

مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *