,

پنج مرحله برای کفسابی کاشی های سنگ مرمر

کفسابي-سنگسابي-نماشويي-17

پنج مرحله برای کفسابی کاشی های سنگ مرمر

کاشی های سنگ مرمر به علت جذابیت قابل توجه و شهرت پیچیده خود رهبر برتر در سنگها شناخته می شوند. سنگ مرمر سنگ طبیعی است که متناسب با تقریبا هر محیط داخلی و تجاری است.

آیا کف مرمر شما کمی کسل کننده، خراشیده یا آسیب دیده است؟

طیف گسترده ای از مشکلات وجود دارد که در نگاه اول ممکن است به نظر می رسد که آنها برگشت پذیر نیستند. با این حال، این یکی از مزایای واقعی کاشی های طبیعی سنگ است، زیرا مشکلات بسیار کمی وجود دارد که نمی توان با یک رویکرد ماهرانه بازسازی کرد.

کفسابی

بسیاری از مشتریان گزارش کرده اند که استفاده از محصولات تمیز کردن سنگ مرمر نتایج غیرمنتظره ای به دست آورده است و این باعث شده که ارزش خدمات جامع احیاء سنگین ما را درک کند.

مرحله 1: تمیز کردن عمیق اولیه

این روند با ماشین آلات کفسابی تمیز کردن دوار شروع می شود. ما به شدت در بهترین ماشین آلات موجود سرمایه گذاری کرده ایم تا فضای تمیز و قابل ملاحظه ای ایجاد کنیم.

مرحله 2: الماس تراش

پد های ساینده ای که به تازگی در کفسابی استفاده شده اند به آرامی سطح کاشی های سنگی را تمیز می کنند. سنگ مرمر سنگ زنی کار می کند برای حذف ، خش و برخی از رنگ آمیزی.

مرحله 3: ساییدگی خوب

پد های ساینده ای با ضخامت بیشتر در کفسابی برای تولید یک ظاهر فوق العاده صاف استفاده می شود. این یک بخشی از فرایند است که می تواند یک شین به کاشی تولید کند. اگر یک ظاهر جلا بیشتر باشد، تکنیک های تمیزکاری بیشتر مورد نیاز است.

کفسابي-سنگسابي-نماشويي

مرحله 4: اشباع و آب بندی

این فرآیند کاشی ها را خاتمه می دهد و مقاومت در برابر سایش و رنگ آمیزی بیشتری را ارائه می دهد. این پایان دادن زیبایی طبیعی سنگ شما را افزایش می دهد.

مرحله 5: تعمیر و نگهداری در حال انجام

برای اطمینان از بیشترین استفاده از پروژه تمیز کردن سنگ مرمر شما لازم است که با توجه به حفظ کف مرمر خود را آگاه باشید. این شامل آگاهی از بهترین محصولات و تکنیک های تمیز کردن است.

ما تلاش می کنیم که مشتریانمان را با اطلاعاتی فراهم کنیم که ارزش و جزئیات را فراهم می کند. ما یک سرویس مداوم ارائه می دهیم که ارزش واقعی را برای پول ارائه می دهد.

 


مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *