,

کفسابی در تهران – کفسابی در شرق و غرب تهران

کفسابی سنگسابی و نماشویی و ساب زنی

کفسابی در تهران – کفسابی در شرق و غرب تهران

کفسابی در تهران و انجام ساب سنگ با هزینه و کیفیت متناسب انجام میشود .

کفسابی در تهران برای نوسازی سنگ استفاده می شود به طوری که لایه زبر و آسیب دیده سنگ برداشته می شود و سنگ مثل شیشه براق و درخشنده می شود.

همچنین برای رفع پستی و بلندی سنگ از کفسابی استفاده میشود و برای دوام بیش سنگ و یا عمر بیش سنگ و مواردی هم چون براقی فوق العاده سنگ استفاده میشود .

کفسابی الماس به تجربه می دانیم که در کفسابی در تهران دو عنصر هزینه و کیفیت کفسابی و سنگسابی از بزرگترین دغدغه های مشتریان ما می باشند ما ارزان ترین هزینه کفسابی هستیم و با بیشتر از ده سال سابقه و دستگاههای حرفه ای کیفیت ساب سنگ را تضمین می کنیم.

کفسابي-سنگسابي-نماشويي

کفسابی در تهران از نوع ایتالیایی برای آینه ای نمودن سنگ:

کفسابی بر چند نوع میباشد که در کفسابی کامل همه انواع ساب سنگ انجام میشود که کفسابی ایتالیایی در آخرین مرحله انجام میشود و باعث براقی و درخشانی فوق العاده سنگ میشود در برخی از موارد که سنگ سابقه ساب خوردن دارد تعداد ساب ها پایینتر خواهد بود.

کار کفسابی را ما با دو دستگاه تک فاز و سه فاز انجام می دهیم که اگر امکان اتصال به برق سه فاز وجود داشته باشد معمولا کار کف سابی و سنگ سابی سه فاز کیفیت بهتری دارد.

کفسابي-سنگسابي-نماشويي-17

کفسابی الماس در تهران:

کفسابی الماس در تهران برای سنگهایی استفاده میشود که سوراخ و درز دارند در این بین سنگ تراورتن (سنگ کرم رنگی که در نمای ساختمان و نمای داخلی استفاده می شود) معمولا دارای سوراخ و حفره هایی است که برای این سنگ توصیه می شود از الماس استفاده شود .

رزین ماده ای چسبناک است که حفره ها و درزهای سنگ بوسیله آن گرفته میشود و هزینه آن مقداری بالاتر از کفسابی معمولی می باشد.

کف سابی در تهران

کفسابي-سنگسابي-نماشويي
هزینه کفسابی در تهران:

هزینه کفسابی بر اساس متر مربع محاسبه میشود و بسته به نوع سنگ متغیر میباشد. هر چه سنگ سخت تر هزینه بالاتر نوع سنگ گرانیت از گرانترین سنگ سابی هاست .

برای کسب اطلاعات بیش با شماره تلفن ذیل همین وبسایت تماس حاصل فرمایید و یا ما در این صفحه اطلاعات کاملی درمورد هزینه کفسابی قرار داده ایم.

دستگاه کفسابی مورد استفاده در تهران دستگاه سه فاز و تک فاز میباشد که بسته به نوع برق شما از آن استفاده می کنیم .

اگر در محل کفسابی آسانسور موجود باشد مشخص میباشد که برق سه فاز هم هست و می توانیم از دستگاه سه فاز که کیفیت بهتری هم دارد استفاده کنیم دستگاه سه فاز کفسابی دستگاه بزرگتر در تصویر ذیل میباشد و دستگاه تک فاز دستگاه کوچک تر می باشد.

دستگاه کفسابی تهران
نکته ها مراقبتی بعد از کفسابی سنگ در تهران:

بعد از کفسابی سنگ و تحویل آن به شما کف سنگی را فقط و فقط با آب خالی وتی های نخی تمیز نمایید

به یاد داشته باشید استفاده از جوهر نمک اسید و … به سنگ آسیب جدی وارد می کند

هم چنین اگر موادی همچون نوشابه ترشیجات ،ابلیمو ، سرکه و سایر مواد روی سنگ ریخت آن را سریعا با دستمال و آب تمیز نمایید تا آسیب وارد نشود.

کفسابی در تهران دارای پروسه عملیاتی معمولا ۸ مرحله ای میباشد سابزنی مرحله به مرحله از ساب زبر آغاز میشود و پستی و بلندی سنگ گرفته میشود ساب زبر به خودی خود خط و خشی روی سنگ درست کردن میکند که با ساب های نرم این مشکل و هم چنین ناخنکهای سنگ رفع می شود .

در مراحل آخر سابزنی کفسابی با لقمه های براق کننده گونه می پذیرد که ساب با لقمه ایتالیایی در مرحله آخر انجام میشود و باعث براقیت سنگ میشود اگر مایلید بیش درمورد مراحل سابزنی بدانید به صفحه اصلی وبسایت کفسابی الماس مراجعه نمایید.

کفسابی در تهران:

کفساب در تهران با دستگاه سه فاز و یا تک فاز کار میکند و برای سنگ های معمولی مثله تراورتن و صلصالی و دهبید معمولا ۸ دست ساب میزند.

البته بعضی سنگ ها مثله موزاییک ساب های کمتری می خورند و یا اگر سنگ شما سابقه کفساب خوردگی داشته باشد ساب کمتری میخورد البته بعضی سنگ ها مثله گرانیت تعداد ساب بالاتری ضروری دارد.

کفسابی در تهران دارای سه سطح کیفی است:

کفسابی با عالیترین کیفیت:

در این نوع از کفسابی از رزین ایتالیایی برای پر نمودن درزها استفاده میشود رزین هم رنگ سنگ باعث شیشه ای شدن سطح سنگ میشود و بعد از رزین کار سابهای براق کننده و ساب ایتالیایی برای آینه ای شدن سطح سنگ میشود.

کفسابی با کیفیت متوسط:

در این نوع از کفسابی درزها با استفاده از چسب سنگ یا دوغاب پر میشود ولی خود سنگ سابی ایتالیایی می خورد و تا حدی براق و آینه ای میشود اگر سنگ شما دارای درز زیادی نیست و هزینه بالایی نمی خواهید انجام بدهید این نوع کفسابی توصیه می شود.

کفسابی یا برس زنی سنگ:

در این نوع کفسابی فقط سیاهی ها، سیمان ، رنگ چسب و … از روی سنگ برداشته میشوند و پستی و بلندی سنگ از بین نمی رود در صورتی که در دو سطح قبلی پستی و بلندی سنگ برداشته می شود.

هزینه کفسابی هر کدام از این کفسابی ها متفاوت می باشد.

ما در کفسابی الماس با بیشتر از یازده سال سابقه کفسابی در تهران و اقسی نقاط کشور با تجربه بالای خود برترین نوع کفسابی را با بروترین دستگاه ها با هزینه متناسب در سراسر کشور انجام میدهیم .


 

مطالب مرتبط:

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *