,

کفسابی و سنگسابی و ساب زنی (توضیحات کامل)

کفسابی سنگسابی نماشویی سابزنی

خدمات کفسابیسنگسابی – كفسابی – ساب زنی سنگ کف ساختمان – کف سابی – کفسابی – خدمات کفسابیسنگسابی – كفسابی ساب زنی سنگ ساختمان – کفسابی و نماشویی

کفسابی

 

کفساب ساب زنی سنگ

سنگسابی درجه یک گروه خدماتی و کاری الماس به دلیل دارا بودن پرسنل کاربلد و با تجربه در طول سال های گذشته سابقه ای درخشان دارد. ارائه خدمات کفسابی و سنگسابی انواع کف های سنگی – کفسابی بتن – نانو ساب حرفه ایی – کف سابی گرانیت – ساب زنی سنگ و غیره توسط پرسنل مجرب و کار بلد گروه

یازده سال سال سابقه همکاری با بخشهای دولتی و خصوصی در تهران و کرج و سایر نقاط.

تضمین کیفیت و ماندگاری کار همراه با ارائه فاکتور

تحویل مانند نمونه کارهایی که در سایت مشاهده مینمایید.

بازدید و ارائه مشاوره رایگان

مشاوره در تمام ساعات در خصوص سوالات مربوط به کفسابی

اجرای هزاران پروژه در تهران با رضایت کامل کارفرمایان

اجرای هزاران پروژه در کرج با رضایت مندی کارفرمایان

آماده عقد قرار داد با مراکز بزرگ تجاری  (رستوران ها – سیتی سنترها – پاساژ ها – اداری و تفریحی

برای مراقبت از سطوح و کفسابی دوره ایی.

مراکز بزرگ و مطرح و پر رفت آمد برای تمیزی و مراقب از کف ساختمان هایشان و هم چنین حفظ زیبایی مراقب و

حفاظت را بر بازسازی ترجیح میدهند.

در همین راستا گروه خدماتی الماس اقدام به بررسی و ساب زنی دوره ایی این مراکز نموده است.

سنگ سابی در تهران و کرج

بهترین ساب در منطقه را از ما بخواهید. ساییدن و براق کردن انواع سنگ های طبیعی -چینی -ریخته ایی -تک سرام و ..

کفسابی بتن

کفسابی بتن ؟ واقعا کفسابی بتن چه تاثیری دارد؟ چه نیازی به کفسابی بتن هست ؟
برای پاسخگویی به این سوالات ابتدا باید تعریفی از بتن داشته باشیم. بتن عبارت است از : ترکیب و ماسه و سیمان را درصد ترکیبی معین.
ترکیب ماسه و سیمان  در بتن اگر استاندارد باشد بسیار محکم و مقاوم میشود و اگر درصد سیمان بیشتر شود بتن نرم و دوام متوسط و اگر هم درصد ماسه زیاد باشد بتن حالت دون دون و دوام کمی خواهد داشت پس بتن باید با درصد معین سیمان و ماسه درست بشود

سنگسابی

چه مواقعی لازم است بتن کفسابی شود؟

کفسابی در امر :
1 – بحث اپوکسی منال یا سان پارگینک
2 – پارکت کف منازل یا کف مورد نظر شما(قبل از انجام پارکت )
3 – افزایش عمر زیر سازی

———————–

انواع دستگاههای کفسابی و کاربرد آنها ؟

دستگاه های کفسابی و سنگ سابی سه نوع هستند ؟
اول – دستگاههای کفسابی سه فاز
دستگاه سه فاز در مکان هایی استفاده میشود که دارا برق سه فاز باشد این دستگاه نسبت به نوع تک فاز  سنگین تر هستند و موتور بسیار قوی دارند و دهانه بزرگ آن باعث میشود تا قدرت پاک کننده و ساییدن بیشتری نسبت به نوع تک فاز داشته و شایان دکر هست که دستگاههای کفسابی سه فاز کیفیت بهتری در ساب زنی ایجاد میکند .

توجه : تا حد امکان اگر میتوانید برق سه فاز تهیه کنید تا کفساب مجبور به استفاده از دستگاههای تک فاز کفسابی نگردد چرا که در ساب زدن با دستگاههای یک فاز کفسابی کیفیت کار خیلی خیلی بهتر می شود .

 

کفسابی گرانیت :

گرانیت جزو سنگ هایی است که در امر کف و نماسازی بسیار استفاده میشود، گرانیت به سبب زیبایی و حالت مدرن بودن خاصی که دارست همواره مورد پذیرش مشکل پسندان میباشد این سنگ بسیار زیبا در انواع متفاوتی موجود است و قیمتهای متفاوتی نیز دارند از عمده کاربرد های گرانیت می توان به کف سازی منازل و مفازه ها و حیاط خانه و کاربرد گسترده در ویلاها و…را نام برد.

هزینه کفسابی گرانیت چقدر است ؟

سنگ گرانیت یکی از سخت ترین سنگ های ساختمانی محسوب میشود و از این لحاظ نیز ساب زدن گرانیت وقت گیر و سخت می باشد به طوری که به ازای یک متر ساب گرانیت می توان ? متر ساب گوهره زد دوما کفسابی گرانیت باید طی چند مرحله ساب زده شود تا گرانیت که براق میباشد را به بیشترین حد براق شدن و تلالو برساند.

کفسابی موزاییک – كفسابی

سنگ موزاییک یکی از سنگ های پرکاربرد در کار کف سازی می باشد به طوری که سنگ موزاییک به دلیل استقامت بالا و زیبایی و طرحهای خاصی که داراست امروزه بسیار مورد توجه می باشد که این سنگ در انواع و اقسام گوناگون موجود است و از نوع ساده و رنگی تا نوع طرحدار و برجسته و شیاردار بهتر است نوع طرحدار در
حیاط و نوع شیاردار آن نیز در ورودی پارکینگ مورد استفاده قرار گیرد تا در زمستان و مواقعی که کف آن خیس میباشد شاهد لیز خوردن افراد و خودروها نباشیم ساب زدن سنگ موزاییک باید با دقت انجام بگیرد تا بهترین نتیجه را بدهد.

فرچه زنی سرامیک
کفسابی سنگ تراورتن – كفسابی

سنگ تراورتن همان سنگ کرمی رنگی میباشد که اکثرا در نما و کف ساختمانها مورد استفاده قرار میگیرد.
سنگ تراورتن دارای حفره و سوراخهای کوچک میباشد که با کفسابی کردن و در مرحله آخر بتونه با رزین کردن آن میشود هم باعث براق شدن و باعث افزایش طول عمر آن میشود به طوری که مواد زرین به طور کامل این حفره ها را پر کرده و سنگ حالتی یکدست پیدا می کند.

کفسابي-سنگسابي-نماشويي

کفسابی پله ها

کفسابی پله ها و سنگ نردههای سنگی توسط تیم کفسابی الماس به طور کاملا تضمینی و با عالی ترین کیفیت ممکن و توسط دستگاههای استاندارد ارائه میشود کفسابی پله به دلیل جابجایی دستگاه در جهت عمودی و افقی پله ها کار سخت تری از کفسابی عادی می باشد.

از دیگر مواردی که مورد پله انجام می شود نانو ساب و ضد آب و ضد جرم سازی پله میباشد که کفساب بعد از ساب و براق شدن آن اقدام به مالیدن مواد نانو بر روی پله ها می کند تا پله ها حالت ضد آب و ضد جرمی به خود بگیرند و دیرتر کثیف بشوند.

کفسابی پله
کفسابی لابی ساختمان ها

لابی ساختمانها یکی از مهم ترین بخش های ساختمان میباشد و اکثر مشتریان و صاحبان خانهها تاکید بیشتری روی لابی ساختمان دارند هر چه قدر لابی ساختمان براق و درخشان میباشد نشان دهنده لوکس بودن ساختمان میباشد.

کارفرمایان و طراحان و مهندسان برای این که ساختمان لوکسی داشته باشند کف لابی ساختمان را بعضی اوقات با بهترین سنگ ها و گاها با سنگ ها ساب نخورده سنگ می نمایند که پس از مدتی سنگهای کف کدر میشوند و جرم به خود میگیرند.

با انجام ساب حرفه ایی توسط پرسنل گره کاری الماس زیبایی کف خانه ولابی خود را رقم بزنید هزینه های زیادی برای دکوراسیون داخلی خانه هایشان می کنند و انواع لوازم لوکس و مدرن را برای دکوراسیون داخلی را در خانه خود مورد استفاده قرار میدهند.
اما باید توجه داشته باشیم که کف خانه نیز یکی از مهم ترین قسمت دکوراسیون داخلی محسوب میشود که این امر مهم را با خیالت آسوده می توانید به ما بسپارید.

kafsabi

کفسابی سنگ دهبید

سنگ دهبید ازجمله سنگ هایی است که مقاومت بالای دارد و امروزه در بازار از پر فروش ترین سنگ هاست این سنگ به دلیل زیبایی و مقاومت در داخل منازل مسکونی و ادارات و شرکتها و ورودی و پایگرد ساختمان ها و مکان های پررفت و آمد و …مورد استفاده قرار می گیرد
کفسابی سنگ دهبید در اولین مرحله ساییدن و لایه برداری با سختی نسبی همراه میباشد.

مراحل کف سابی سنگ دهبید به این صورت است که اول با لقمه سنگ های مخصوص اولین و سختترین مرحله ساییدن را شروع می کنند و بعد از یکدست کردن و از بین بردن بالا و پایینی و زبری احتمالی روی سنگ اقدام به بتونه کاری و رزین کاری میشود .

تا حد امکان باید درز و شکاف و بندهای ریز سنگ را با مواد بتونه و رزین پر کنند و  بعد از انجام بتونه و رزین کاری از ساب پتینه استفاده میشود و با نهایت دقت انجام میگیرد بعد از اجرای اخرین ساب سنگ های دهبید زیبا و درخشان میشود.
کفسابی سنگ دهبید

کفسابی سنگ مرمریت

سنگ مرمریت به علت تنوع رنگ بالا و مقاومت بالایی که داراست در دوران باستان هم در مجسمه سازی و زیور آلات استفاده می گردید به طوری که امروزه شاهد آن میباشیم که جنس قسمتی از مجمه ها از نوع سنگ مرمریت میباشد .

امروزه نیز از این سنگ خوش رنگ استفاده زیادی می شود و به علت مقاومت بالایی که می توان از سنگ مرمریت در پله سازی و کف سازی و غیره استفاده کرد.

همچنین سنگ های مرمریت در نوع های مختلف از لحاظ کیقیت و رنگ موجود می باشد که از جمله آنها میتوان به مرمریت آباده – مرمریت هرسین – مرمریت خوی و غیره را نام برد که بسته به این که می خواهیم در کجا استفاده کنیم و سلیقه و پسند خریدار ها می توان آن هارا انتخاب کرد.

کفسابی سنگ مرمریت چگونه انجام می شود

از جمله سنگ های میباشد که میتوان با اجرای سنگ سابی یا سنگسابی بر روی آن درخشش و براقیت بالایی به آن داد و باعث تمیزی و جلای هر چه بیشتر این سنگ پرطرفدار شد

مرحله به مرحله با کفسابی سنگ مرمریت
اول لقمه سنگ به کار گرفته می شود و بعد از اجرای ساب دوم بتونه مواد رزین استفاده می کند تا درزها و شکاف های موجود پر شوند توجه شود که بعد از رزین و بتونه کاری باید حد اقل یک روز فرصت داد تا مواد رزین و بتونه خشک شود و بعد ادامه ساب زنی را انجام دهیم و بعد از خشک شدن مواد رزین و بتونه مرحله ساب با لقمه سنگ ها ادامه میابد تا سنگهای مرمریت به بالاترین حد درخشش خود برسند

ساب زنی سنگ کف

ساب زنی سنگ کف ساختمان زمانی نیاز میشود که به دلایلی سنگ یا بتن کف جرم و کثیفی به خود گرفته باشد که با روشهای معمولی و رایج آنها را پاک کنیم که در اینگونه مواقع ساب زنی سنگ کف نیاز میشود که در طی آن کفساب با چرخاندن دستگاه مخصوص کف سابی در روی سنگ ساختمان یا کف ساختمان مورد نظر ما کف یا سنگ را  از هرگونه جرم و کثیفی پاک کرده و یک دست و براق و شفاف و صیقل می کند و علاوه بر این موارد  بندها و فضاهای خالی سنگ ها در وقت عملیات ساب زنی سنگ کف با مواد بتونه و رزین پر میشوند.

در مواقع ساب زنی سنگ کف ساختمان وجود برق سه فاز از اهمیت زیادی برخوردار میباشد چرا که دستگاه سه فاز کفسابی که با برق سه فاز کار می کند به مراتب قدرت برش و بیشتری نسبت به دستگاه تک فاز دارد پس در مواقعی که برق سه فاز در ساختمانتان موجود است حتما مطرح کنید تا عمل ساب زنی با برق سه فاز موجود میباشد تا ما هم از دستگاه سه فاز را برای کار شما استقاده کنیم و لازم به ذکر است که ساختمانهایی که دارای آسانسور میباشند برق سه فاز نیز دارند.

ساب زنی سنگ در امر بازسازی و نو کردن سنگ های کهنه نیز بسیار حایز اهمیت می باشد و می تواند ساب زنی با لایه برداری سنگ های کهنه آنها را براق و درخشان نمود و همچنین با پر کردن قسمتهای شکسته سنگ باعث ترمیم آنها شد.

دستگاه کفسابی

 

تجهیزات کفسابی

در بررسی تجهیزات مورد نیاز فرایند کف سابی ساختمان اول ضروری میباشد با تجهیزات ساب زنی آشنا بشویم دستگاه ساب زنی ایتالیایی مهم ترین وسلیله ای میباشد که در ایران بوسیله کفسابان مورد استفاده قرار می گیرد.

این دستگاه دارای وزن 100 پوند میباشد و می توان بلحاظ وزنی آن را سنگین خواند که زیاد سنگین می باشد هنگام انجام کف سابی این دستگاه از یک مخزن آب هم استفاده میکند اینکار موجب می شود که به وزن این دستگاه اضافه شود اما شاید سنگینی از مضرات این دستگاه سابزنی باشد ولیکار با این دستگاه مزایای پسندیده هم دارد .

کفسابي-سنگسابي-نماشويي

تجهیزات کفسابی

کف سابی با لقمه 46 که جهت یک دستی سنگ ها و رفع پستی و بلندی آنان مورد استفاده قرار میگیرد
کفسابی با ساب با لقمه 60 که جهت پر نمودن درز های سنگ ها ویا بتونه کردن آنان مورد استفاده قرار میگیرد
کفسابی با ساب با لقمه های 120
کفسابی با ساب با لقمه لاکی امیر خانی که از این ساب جهت برداشتن خطوطی که با استفاده از ساب های قبلی به وجود آمده است استفاده میشود
کفسابی با ساب با لقمه 600
کفسابی توسط ساب با لقمه 800
گروه کفسابی الماس مجری ساب زنی و کفسابی با برترین تجهیزات روز اروپا در سال 2016

استفاده از تجهیزات مدرن 2016 بوسیله گروه الماس باعث بالا رفتن کیفیت کفسابی و سرعت کار تیم های تخصصی گروه کفسابی تهران ساب شده میباشد روش نه تنها باعث براق شدن کف بتنی شما میشود بلکه سبب درست کردن کفی مانند مرمری براق داشته باشید و هم چنین عدم به جای ماندن جای چرخ ماشین ها و دستگاه هم بر روی آن میشود و هم چنین مقاومت بالا همچون بتن را هیچ کفپوشی ندارد .

نمونه کارهای کفسابیکفسابی الماس

دستگاه کفسابی اکسپندر

دستگاه کفسابی اکسپندر RX TOP 1000 یکی از محبوبت ترین تجهیزات و دستگاه هایی میباشد که کفسابان در ایران علاقه مند به استفاده از آن هستند ,دستگاه اکسپندر خیلی ویژه است.

چون دارای 6 عدد دیسک کفسابی غیر خطی می باشد که به صورت همزمان یا مرحله ای میتوانند برای ساب زنیاستفاده شوند و عملا هیچ دستگاه دیگری در صنعت دستگاه ها و تجهیزات ویژه سنگسابی و کف سابی این قابلیت را ندارد.

این ویژگی دستگاه اکسپندر باعث میشود که دستگاه بتواند همزمان بصورت کامل چرخش بکند و در کفسابی سطوح بزرگ همچون سالن ها و سیلو ها عملکرد زیاد متناسب و قابل قبولی از خود ارائه می دهد.

از این دستگاه قابلیت سابیدن سطوح مختلفی همچون ساب زنی سطوح موزاییکی سرامیکی گرانیتی بتنی ماربل و غیره … می تواند کفپوش را به طور کامل تمیز, صاف و صیقلی نماید از عملکرد دیگر این دستگاه پولیش زدن همزمان با سابیدن متناسب سطوح می باشد که با عث درست کردن سطحی به طور کامل صیقلی میشود .

ویژگیهای دستگاه اکسپندر

این دستگاه ویژگی جذابی دارد که این دستگاه را از دیگر دستگاه ها مجزا کرده میباشد و آن هم گیربکس قوی که دارد می باشد از دیگر ویژگی های این دستگاه چرخ دنده ایی از جنس فولاد می باشد که ماندگاری آن را زیاد شدن داده میباشد.

ویژگی دیگر این دستگاه این میباشد که به فرد کفساب اجازه کفسابی با فشاری برابر با 500کیلوگرم را می دهدالبته این فشار قابل تنظیم بوده و میتوان آن را تا فشار 750 هم رساند.

یکی از نکته هایی که در این دستگاه به آن توجه شده میباشد استفاده از این دستگاه می باشد این دستگاه نیازی به حمل و جابجایی بوسیله فرد کفساب را ندارد تا او را خسته نماید فرد می تواند بروی لبه پشتی این دستگاه سوار شده و این دستگاه را جابجا نماید.

این دستگاه دارای فرمانی متناسب می باشد که کار با ان را آسان تر هم مینماید این دستگاه از راه دور هم کنترل میشود.

جالب میباشد که بدانید این دستگاه دارای باتری در داخل خود می باشد که حرکت اتوماتیک خود را بوسیله آن انجام میدهد.

این دستگاه سر و صدای زیادی تولید نمی نماید که یک قابلیت برای این دستگاه بشمار می آید.

این دستگاه دارای ویژگی دیگری هم می باشد که آن هم نحوه تعویض ابزار آن می باشد در واقع در این دستگاه میتوان به سرعت ابزار یا وسایل آنرا تعویض کرد به طوری که به سادگی اینکار انجام میشود سر ساب زنی این دستگاه به راحتی می چرخد و اجازه تعویض آن را به شما میدهد.

سرعت این دستگاه اکسپندر از 300 دور آغاز میشود و تا 1000دور می رسد این دستگاه مخزنی به حجم 46 لیتر را دارد و از برق 3 فاز هم استفاده مینماید.

وزن این دستگاه از 1260کیلو گرم تا 1400کیلو گرم می باشد که با توجه به مخزن و ابزار مورد استفاده قرار گرفته شده می باشد.

ما در مطلب بعدی برای شما تیپ های دیگر این دستگاه را شرح خواهیم داد با قدر دانی از هنگامی که برای مطالعه این مطلب گذاشته اید .

 

کلمات کلیدی:

کف سابی, کفسابی , سنگسابی , سنگ سابی , ساب زنی سنگ , کفسابی ساختمان , قیمت کف سابی سنگ , قیمت ساب زنی سنگ , ساب زدن کف , کفسابی در تهران , کف سابی در کرج , کفسابی چیست ,مزایای کف سابی , چرا باید کفسابی کرد, هزینه کف سابی , کفسابی زرین ساب ,کفسابی بتن, کفساب

 

مطالب مرتبط:

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *