کفسابی و مهر و موم سنگ مرمر

کفسابی

کفسابی و مهر و موم سنگ مرمر

حفاظت از سنگ مرمر و سنگ های طبیعی خود را با آب بندی
P Mac دوبلین سنگ مرمر کف پودر تمیز شده جلا مهر و موم شده است.

همیشه مرمر و سنگ های طبیعی سنگ را با مهر و موم مناسب حفظ و محافظت کنید! ما فقط از یک مشتری بسیار سپاسگزار دریافت کردیم که یک فنجان چغندرقند را بر روی کف مرفیل کرم تازه وارد کرد.

چغندرقند – که آنتی اکسیدان فوق العاده با رنگ عمیق افسانه است متاسفانه پتانسیل ایجاد و آسیب رساندن به هر چیزی، به خصوص سنگ مرمر، تراورتن یا هر طبقه یا سطح سنگ طبیعی است.
یک فاجعه بذر – مهر و موم را روزی ذخیره کرد.

خوشبختانه، ما اخیرا این طبقه مرمر را تمدید کردیم و مرمت کردیم – تمام مهر و موم های قدیمی را تمیز کردیم، کف و ظروف را تمیز کردیم و دوباره با مهر و موم نفوذ کردیم.

طبقه تبدیل شد و به عقب بر گردید و مشتری تازه خوشحال شد! مهر و موم نفوذ می کند ظاهر سنگ مرمر و یا هر چیزی را تغییر نمی دهد، اما آنچه که آن را به شما می دهد زمان است. زماني که اين نشت را از بين ببريد قبل از آنکه بتوانيد به طبقه يا سطح سنگي خود نفوذ کنيد، لکه هاي ناخوشايند، لکه هاي ناپاک و کثيف ايجاد مي شود.

کفسابی ساختماناهمیت آب بندی برای محافظت از کف مرمر شما

خوشبختانه مونترا نگهداری ما تازه در ذهن مشتری ما بود، آنها بلافاصله پس از تخلیه بذر را پاک کردند و سپس منطقه را با صابون سنگی رقیق شده در آب گرم تمیز کردیم. شگفت آور، هیچ اثری از چغندرقند در کف کرم مارفیل وجود نداشت و درخشش هنوز دست نخورده بود. همانطور که مهر و موم بود مهر و موم نفوذی که ما از سنگ مرمر استفاده می کنیم و سطوح طبیعی سنگ بر پایه آب است و از این طریق بوجود نمی آورند. مهر و موم نفوذی ظاهر کف خود را تغییر نخواهد داد و خیلی سریع خشک می شود. شما می توانید به زودی خشک شده، که معمولا حدود 45 دقیقه طول می کشد در طبقه مرمر تازه شما مهر و موم شده است. ما توصیه می کنیم، با این حال، تا روز بعد، با کف کفش های تازه مهر و موم شده خود را راه ندهید. انواع مهر و موم نفوذی در دسترس هستند و بسته به نوع سنگ و میزان ترافیک شما انتخاب می شوند.
P Mac دوبلین سنگ آهک کف کثیف

قبل از: کف آهکی کثیف
مهر و موم باید به طور منظم دوباره پر شود

به منظور حفظ زیبایی و درخشش سنگ مرمر، تراورتن، سنگ آهک و یا هر طبقه یا سطح سنگ طبیعی، آنها باید به صورت منظم مهر و موم شده باشند.

مهر و موم در طول زمان (سریع تر در مناطق ترافیکی بالا). شستشو کف خود را اغلب باعث تشدید زنگ های سنگ مرمر شما می شود. ما توصیه می کنیم روزانه خشک کردن و تمیز کردن با صابون سنگ و آب تنها یک بار در هفته توصیه می شود، با پاک کردن یک بوفال خشک با یک پارچه سفید برای کمک به حفظ و پرورش درخشش. هرگز در هنگام تمیز کردن سنگ مرمر یا سنگ طبیعی خود از مواد شیمیایی استفاده نکنید، زیرا این سنگ مرمر شما را خفه می کند. همیشه از تمیزکننده مرطوب کننده pH استفاده کنید، ما توصیه می کنیم سنگ صابون – آن نیز بوی واقعا خوب است!
بافر داخلی می تواند تا حد زیادی به حفاظت و حفظ درخشش سنگ مرمر کمک کند

اگر شما یک سنگ مرمر بزرگ یا کف سنگ طبیعی برای نگهداری آن ممکن است ارزش خود را در حالی که سرمایه گذاری در یک بافر داخلی است. شستشوی منظم به حفظ و محافظت از درخشش طبیعی بدن شما کمک می کند و زمانی که شما از مهر و موم خود خارج می شوید طولانی تر می شود. در مناطق اتاق نشیمن و سالن ها ممکن است یک یا دو بار در ماه یکبار یک بوفال با سرعت بالا نیاز داشته باشند، در حالی که مناطق آشپزخانه و حمام که بیشتر در معرض نشت هستند، باید به طور منظم، احتمالا یک بار در هفته انجام شود. بافندهای با سرعت بالا، کف مرمر شما را درخشش فوق العاده ای می دهد.
P مک دوبل محافظت از سنگ مرمر و سنگ های طبیعی خود را با آب بندی

پس از برداشتن، تمیز کردن، پودر جلا و مهر و موم شده است
مهر و موم های موضعی برای حفاظت از سنگ آهک و سنگ تراورتن

سنگ مرمر، کرم مارفیل، آهک، تراورتن و کلیه سنگ های طبیعی و سطوح سطوح متخلخل هستند، که به همین دلیل آنها بسیار ناپایدار هستند. سنگ آهک و سنگ تراورتن نسبت به سایر سنگهای طبیعی متخلخل هستند و برای دادن این کفپوش بهترین حفاظت را توصیه می کنیم که با مهر و موم موضعی مهر و موم کنید. مهر و موم موضعی مهر و موم سطح است، آن را به ظاهر از طبقه خود را تغییر دهید و به آن نگاه براق. این امر، با این حال، محافظت بیشتری را در برابر اشباع اسیدی ایجاد می کند. البته نکته جالب این است که نه تنها تغییر شکل ظاهری سنگ طبیعی شما، بلکه یک مهر و موم موضعی واقعا یک بار در سال باید تمدید شود. باز هم، یک دوره نگهداری دقیق، کف خود را برای مدت طولانی حفظ خواهد کرد.

 

منبع: https://www.pmac.ie

 

مطالب مرتبط:

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *