,

کفسابی و پولیش کف وینیل

کفسابی سنگسابی و نماشویی و ساب زنی

کفسابی و پولیش کف وینیل

کفپوش وینیل در طرح برگ مناسب انتخاب برای سازه های صنعتی بزرگ مانند کالج ها و سالن های منطقه به علت هزینه آن، سادگی نگهداری کف پوش و طول عمر  می باشد.

روش حذف لهستانی کف پوش بستگی به انواع لایه های قبلی لهستانی یا مهر و موم است که باید از آن خلاص شود.

بسیاری از موارد حذف (پاک کننده کفپوش کفپوش) مطمئنا به هر لایه تقریبا سه لایه آسیب می رساند.

کفسابي-سنگسابي-نماشويي-15

اگر خرید کننده تمیز کننده از توزیع کننده یخچال و فریزر شما ممکن است توانایی بدست آوردن کفپوش کفپوش لهستانی را داشته باشد، مطمئنا هر لایه لایه های بیشتری را می کشد و ممکن است زمان و کار را حفظ کند.

گام اولیه برای خلاص شدن از شر لهستانی قدیمی، تعدادی از مواد شیمیایی (پاک کننده کفپوش کفپوش) را با آب ترکیب کرده و آن را روی محل کف پوش قرار میدهد.

کفسابي-سنگسابي-نماشويي-17

این مخلوط معمولا حداقل تا پانزده دقیقه قبل از شروع کار به آن نیاز دارد و در معرض آسیب رساندن به سطح پوشش سطح قرار می گیرد.

در این لحظه بسیار مهم است که از خشک شدن اجتناب کنید. شما می توانید با ترکیب ترکیب حتی بیشتر به عنوان مورد نیاز.

در مواردی که این درمان در واقع نادیده گرفته شده است، کار حذف حذف قدیمی باید به کفپوش وینیل کفپوش و صیقل دادن کفپوش متخصص تمیز کردن کسب و کار، به عنوان تلاش برای از بین بردن چند لایه لهستانی و یا مهر و موم قطعا خواهان استفاده از تمیز کردن تجاری ابزار و اقلام.

کفسابي-سنگسابي-نماشويي

کفپوش وینیل کفپوش

استفاده از سطح پاک و کاملا خشک سطح پاک کردن پوسته را پاک کنید به سمت راست به لهستانی و سپس خلاص شدن از شر هر نوع لهستانی اضافی از پد با آن را اجرا کنید در امتداد سمت بطری. اضافی قطعا لوله را به سمت راست به داخل ظرف می اندازند و سطح پاشنه پا باید لهستانی کافی داشته باشد بدون اینکه آن را در کل ملبورن پاکسازی کند.

عملکردهای مناسب در سراسر فضای مناسب، تضمین می دهد که کف پوش به طور یکنواخت با لهستانی پوشیده شده است.

در سمت چپ حرکت کنید و در دستورالعمل های دیگر به سمت چپ حرکت کنید. همانطور که شما اطمینان می دهید که بخش عملکرد لهستانی به طور مداوم خیس نگه داشته می شود.

کفسابي-سنگسابي-نماشويي-17

همانطور که پیش میرفتید اگر یک ناحیه کوچک را دیدید، واقعا از دست رفته بود، به مرطوب یا خشک کردن لهستانی برنگردید. اگر بتوانید بدون له شدن لهستانی به محل بروید، می توانید منطقه را با سطح پاک کنید، در غیر اینصورت می توانید آن را با لایه دوم پوشش دهید.

قبل از استفاده از هر نوع کفپوش لهستانی اطمینان حاصل کنید کفپوش کاملا رایگان و کاملا خشک از هر نوع آلاینده سطح است.

کفپوش لهستانی باید به داخل محفظه قرار داده شود، کفپوش وینیل کفپوش و صیقل پارچه مخصوص تمیز کردن پنجره خانه یک وسیله عالی است زیرا اکثر ابعاد سطح اسفنج ها می توانند به راحتی به بطری شسته شوند.

 

منبع: https://totalfloorservice.com.au/

—————————————————————

مطالب مرتبط:

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *