,

کف‌سابی پارکینگ‌ها در تهران و شهرستانها

کفسابي-سنگسابي-نماشويي

کف‌سابی پارکینگ‌ها در تهران و شهرستانها

چه پارکینگ یک خانه کوچک باشد و چه پارکینگ طبقاتی یک مجتمع بزرگ تجاری بالاخره هر پارکینگی به خدمات کف‌سابی حرفه‌ای نیاز خواهد داشت!

یکی از قسمت‌های مهم و پر رفت و آمد هر ساختمانی که به خدمات کف‌سابی نیاز پیدا می‌کند، پارکینگ میباشد. به جز پارکینگ خانه و آپارتمان‌های مسکونی، در شهری همچون تهران تعداد زیادی پارکینگ طبقاتی برای مجتمع‌های تجاری و پارکینگ عمومی وجود دارد که خدمات کف‌سابی برای آن‌ها هم می بایست انجام شود.

بنابراین می‌توان گفت دسترسی به خدمات کف‌سابی در تهران یک نیاز دائمی می باشد.

کفسابي-سنگسابي-نماشويي
چرا کف‌سابی پارکینگ اهمیت دارد؟

پارکینگ‌ها محل رفت و آمد دائم خودروها و اتومبیل‌های مختلف هستند. علاوه بر خانه‌ها، به تعداد هر مجتمع تجاری که ساخته می‌شود یک پارکینگ چند طبقه به تعداد پارکینگ‌های تهران اضافه می‌شود.

جای چرخ‌ها روی کف پارکینگ یا نشت روغن از اتومبیل همه از مواردی‌ست که کف پارکینگ را آلوده می‌کند و نیاز به خدمات کف‌سابی در تهران را بیش می‌کند.

با گذشت وقت دوده و گرد و غبار هم تاثیر گذاشته و محیطی زننده و یار نداشتنی در پارکینگ درست کردن می‌شود.

حتی اگر نظافت پارکینگ به موقع و دقیق بوسیله نیروی کاربلد نظافتی انجام شود، باز هم بعد از مدتی لایه‌ای از جرم و رسوبات روی کف تشکیل خواهد شد که با نظافت عمومی از بین نمی‌رود. در چنین شرایطی تنها کف‌سابی می‌تواند مفید واقع شود.

کف‌سابی
آن‌چه در کف‌سابی پارکینگ اتفاق می‌افتد

در صورتی که خدمات کف‌سابی بوسیله یک شرکت خدماتی معتبر و حرفه‌ای انجام شود، نتیجه‌ای فوق‌العاده خواهد داشت.

با کف‌سابی پارکینگ، پایان پستی و بلندی‌های کف از بین رفته و سطوح به طور کامل هم‌تراز با یکدیگر خواهند شد. اگر درز یا شکافی بین سنگ‌ها درست کردن شده باشد، ترمیم خواهد شد و آثار روغن و آلودگی به طور کامل پاک خواهد شد.
قبلا در مورد روش‌های مختلف کف‌سابی توضیح داده‌ایم. بر حسب نیاز می‌توانید از کف‌سابی معمولی و یا کف‌سابی ایتالیایی برای شستشوی کف استفاده نمایید.

بدیهی میباشد در گونه انجام کف‌سابی ایتالیایی، کف پارکینگ به نحوی تمیز و براق خواهد شد که انگار چند لحظه قبل سنگ را خریداری و نصب کرده‌اید.

کفسابي-سنگسابي-نماشويي

مهارت کف‌ساب را جدی بگیرید!

از آن‌جایی که پارکینگ محل دائم رفت و آمد انواع اتومبیل، موتورسیکلت، ماشین‌های سنگین و… میباشد، کف‌سابی میبایست با دقت زیادی انجام شود.

درصورت سابیدن بیشتر از حد، کف پارکینگ زیاد صیقلی، سرد و لغزنده خواهد شد و در گونه پوشیدن کفش نامناسب یا ریختن مایعات، کف به طور کامل لیز و خطرناک خواهد شد.
هم چنین اگر در رمپ‌های ورودی پارکینگ، عملیات کف‌سابی به خوبی گونه نگیرد سطح لیز و صیقلی شده و ورود اتومبیل به داخل پارکینگ با خطر لیز خوردن ماشین همراه خواهد بود.

این وضعیت در فصول سرد سال و با ریزش باران و برف چند برابر خطرناک‌تر خواهد شد. به همین دلیل نیروی ماهر کف‌ساب هنگام کف‌سابی رمپ چند شیار روی رمپ درست کردن می‌کنند تا اصطکاک ضروری برای عبور خودرو فراهم شود.

کفسابي-سنگسابي-نماشويي-15

کف‌سابی

در کف‌سابی پارکینگ خدمات مختلفی همچون نظافت کلی سطح، از بین رفتن جای لکه‌های اسیدی، از بین بردن رد روغن و جای چرخ‌ها، ترمیم شکاف بین سنگ‌ها و حفره‌های درست کردن شده و… انجام می‌شود.

هزینه کف‌سابی هم به گونه‌ای به طور کامل منصفانه در شرکت‌های معتبر خدماتی تعیین می‌شود و ضروری نیست از این بابت نگران باشید ولی حتما پیش از آغاز سفارش کف‌سابی، در مورد هزینه نهایی با متخصص کف‌سابی صحبت نمایید و روی یک عدد به توافق برسید.

با یک جستجوی ساده در اینترنت با تعداد زیادی شرکت خدماتی آشنا می‌شوید که سرویس کف‌سابی در تهران را ارائه می‌کنند. برای انتخاب یک سرویس‌دهنده حرفه‌ای حتما به نمونه کارهای قبلی و نظرات واقعی سایر مشتریان دقت نمایید تا تجربه خوبی از خدمات کف‌سابی داشته باشید.

 

مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *